نحوه ثبت سفارش

  • استعلام قیمت و موجودی: سیاست قیمت‌‏گذاری در تهران مال مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏ در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، تهران مال موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. برای رفاه حال مشتریان جهت خریدی سریع و آسان، قیمت‌های درج شده در سایت به روز می‌باشد، اما ممکن است کالایی موجود نباشد، لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می‌توانید بدون پرداخت هیچ گونه وجهی ثبت سفارش نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
 
  • پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش: بطور معمول حداکثر ۳ ساعت پس از ثبت سفارش، پاسخ استعلام و مهلت زمانی برای تکمیل سفارش برای مشتریان ارسال می گردد. پس از آن مشتریان فرصت خواهند داشت تا در مهلت مقرر سفارش خود را تکمیل و نهایی نمایند. چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت.
 
  • امکان خطا در محتوا و قیمت های محصولات : تهران مال نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است تهران مال تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اطلاعات مندرج برای هر محصول از منابع معتبر خارجی و یا کاتالوگ اصلی آن محصول ترجمه گشته و یا از شرکت‌های سازنده اخذ گردیده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تهران مال در مواردی دارای خطاهای نگارشی باشد. 
 
  • امکان خطا در قیمت‌ها: از آنجائی‌که این قیمت‌ها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت‌ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه