رویه ارسال سفارش

تهران :

خریدهایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۴ از سایت انجام پذیرد طی همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ۱۴ ثبت شوند در اولین روز کاری بعداز خرید تحویل داده می‌شوند.

شهرستان ها :

همچنین حمل در شهرستان ها توسط باربری حمل می شود و به پایانه مقصد باربری تحویل می گردد. هزینه ارسال کالا بوسیله باربری به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می شود.

مشتریان شهرستان اگر در خواست ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس را داشته باشند بعد از انجام امور خرید با دفتر فروش تهران مال تماس گرفته و به مسئول مربوطه اطلاع دهند همچنین هزینه ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می شود.

در خریدهای خارج از تهران فروشگاه تهران مال فقط مسئولیت تحویل سالم کالا تا باربری یا تیپاکس را برعهده دارد و هرگونه آسیبی از قبیل شکستگی در بین راه برای کالا پیش بیاید طرف حساب مشتری باربری یا شرکت تیپاکس می باشد و مسئولیتی متوجه فروشگاه نیست.

حومه تهران :

هرینه ارسال کالا به حومه تهران به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می گردد.

کلیه جنس های خریداری شده قبل از ساعت ۱۴ ظهر در همان روز ارسال می شود در صورت خرید بعد از ۱۴ ظهر در روز کاری بعد از آن روز ارسال می شود.

همینطور خریدهای مربوط به شهرستانها طبق ساعات فوق ارسال به باربری می شود ( زمان رسید اجناس به شهرستانها توسط باربری اعلام  میگیرد که که معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد)

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه